Skate Story rolt op 8 december naar Switch 2

  • Nieuws

  • 10 okt 25 om 14:33

  • Dennis

  • 0

Digital Devolver’s skategame Skate Story komt op 8 december uit voor de Nintendo Switch 2. In de game skate je door de Onderwereld.

Met een trailer vol vreemde kleuren en vormen laat Digital Devolver weten dat Skate Story op 8 december verschijnt voor de Switch 2. Het spel, gemaakt door Sam Eng, laat je door de negen lagen van de Onderwereld skaten.

Je hebt namelijk een deal met de Duivel gemaakt. Je krijgt een skateboard en wanneer het je lukt om de maan op te eten word je bevrijd. De strekking van de game is al net zo vaag als de artstyle, die bol staat van de psychedelische effecten, versterkt met een lekker vreemde soundtrack gemaakt door Blood Cultures en John Fio.

Tijdens je reis kun je je skateboard customizen, nieuwe trucs leren en moet je demonen verslaan. De hele trailer is hieronder te bekijken.

Wat denk jij van deze bijzonder vormgegeven skategame? Laat het weten in de comments!

Like dit bericht:

Over Dennis

De liefde voor Nintendo begon bij Dennis met de grijze Game Boy en Kirby's Dream Land. Vooral de handhelds van Nintendo hebben een speciaal plekje. Maar ook zijn pc staat regelmatig te draaien. En als Dennis niet aan het gamen is, speelt hij basgitaar of staat hij bij een concert. Op 10 maart trekt hij altijd zijn Mario-sokken aan!

Lees meer over Dennis

Recente artikelen

Art van Mineru uit Legend of Zelda: Age of Imprisonment

2

Special Wat speel je dit weekend? [8 november] 

08-11-2025

1

Erik

Wat speel je dit weekend? [11 oktober] 

8

Special Wat speel je dit weekend? [11 oktober] 

11-10-2025

1

Erik

Bravely Default: Flying Fairy HD Remaster krijgt patch voor betere spelervaring

0

Nieuws Bravely Default: Flying Fairy HD Remaster krijgt patch voor betere spelervaring

10-10-2025

0

Kitty

Reageer als eerste!