Pokémon heeft een nieuwe samenwerking aangekondigd. Aardman, bekend van onder andere Wallace & Gromit, gaat Pokémon-content maken!
Gisteren maakte The Pokémon Company bekend dat ze gaan teamen met studio Aardman. Deze staat bekend om zijn stop-motion en klei-animaties zoals Wallace & Gromit, Shaun the Sheep en Chicken Run. Volgens het persbericht gaat Aardman “zijn unieke vertelstijl gebruiken voor gloednieuwe avonturen in het Pokémon-universum”.
Op X en YouTube laat Pokémon een korte teaser zien. Hierin zien we een Pokéball gemaakt van klei het beeld inrollen. Op het resultaat van de samenwerking moeten we nog even wachten. De nieuwe content komt pas in 2027. Wat de samenwerking precies gaat zijn is ook nog onbekend. Waarschijnlijk gaat het om een film of serie.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!