Twee klassieke Pokémon-avonturen komen naar de Nintendo Switch! Pokémon FireRed en LeafGreen verschijnen op 27 februari en gaan €19,99 per stuk kosten.
In de Nintendo eShop zijn listings verschenen van Pokémon FireRed en LeafGreen. Daar staat te lezen dat de twee spellen verschijnen op 27 februari. De games lijken geen onderdeel uit te maken van het Nintendo Switch Online + Uitbreidingspakket. In plaats daarvan zijn ze los te koop voor €19,99 per stuk.
Pokémon FireRed en LeafGreen zijn remakes van de allereerste Pokémon-games en verschenen in 2004 voor de Game Boy Advance. Voor de Nintendo Switch komen ze beschikbaar in vijf verschillende talen: Engels, Duits, Frans, Italiaans en Spaans. De games zijn zo’n 40mb groot en lijken daardoor rechtstreekse ports te zijn van de GBA-versies. Wel is te lezen dat de spellen tot 5 personen multiplayer ondersteunen. Daarnaast stondin de omschrijving op de Amerikaanse eShop dat de games op een later moment ook Pokémon HOME gaan ondersteunen, maar zijn ondertussen verwijderd.
Het is geen toeval dat de twee spellen uitkomen op 27 februari. Die dag is het Pokémon Day, de dag dat Pokémon Red en Green voor het eerst uitkwamen in Japan. Op die dag zendt The Pokémon Company traditiegetrouw een Pokémon Presents uit.
Bekijk meteen de eerste trailer:
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
23 uur geleden
#19987
6552 XP | 1243 comments
Nja, er waren geruchten dat ze er aan kwamen, en daar hadden we het ook in de N1-UP Discord over. Maar om eerlijk te zijn, €10-€15 had ik wel gedaan, maar €20 voor een GBA game is mij net te duur. Ik betaal al voor NSO als ik GBA games wil spelen.
Edit: Als ik binnenkort met mijn verjaardag een éshop kaart krijg, dan verander ik mogelijk van gedachte. Maarja, ik wil ook nog erg graag de Famicom Detective Club remakes een keer spelen.
22 uur geleden
#19988
4249 XP | 794 comments
Insta-buy!
22 uur geleden
#19991
8147 XP | 1514 comments
Geen enkele reden dat deze meer dan twee keer zo duur moeten zijn dan Virtual Console GBA games waren. Een beetje duurder is begrijpelijk, maar niet meer dan het dubbele....
TPC blijft ontzettend gierig.
22 uur geleden
#19993
115 XP | 22 comments
Directe koop voor 1 van de 2. hopelijk komt er tzt een hardcopy, dan koop ik dan de andere.
21 uur geleden
#19995
473 XP | 89 comments
En dan zeker over een jaar Emerald voor 30🤡
21 uur geleden
#19996
3645 XP | 694 comments
Gamefreak en Nintendo weten donders goed dat ze 40 eu kunnen vragen voor twee romdumps. Doen ze dus en gaan ze miljoenen mee verdienen. Gewoon omdat ze graag wat doen voor de fans… oh wacht.
20 uur geleden
#19997
620 XP | 116 comments
>Pegi 3
Zouden ze de game corner eruit gesloopt hebben?
17 uur geleden
#20000
526 XP | 102 comments
Ik hou t bij PokeMMO.
17 uur geleden
#20002
1577 XP | 282 comments
FireRed ga ik aanschaffen. Hoef ze niet allebei.
16 uur geleden
#20003
214 XP | 38 comments
Iedereen die zegt dat ze dit te duur vinden hebben geen idee wat een tweedehands fysieke versie van deze games kost. Dit is een koopje. Persoonlijk had dit voor mij best gewoon op NSO gemogen dan had ik het lekker gespeeld, maar ik slinger mijn GBA wel aan en speel de originele daarop wel.
16 uur geleden
#20004
3645 XP | 694 comments
Lol, met die gedachte vind je ook dat Chronotrigger op Snes online bijvoorbeeld dan 300 euro mag kosten?
Nintendo heeft een dienst uitgebracht voor GBA games en samen met Gamefreak hebben ze besloten dat ze die eigen dienst passeren om zo meer geld te verdienen. Tuurlijk mag er wat van gezegd worden.
16 uur geleden
#20005
620 XP | 116 comments
De dienst word gepasseerd vanwege pokemon home compabiliteit
En ook zodat deze releases geen rewind of save states hebben zoals switch online dat wel heeft
16 uur geleden
#20007
6364 XP | 992 comments
Pokémon Home zit er mogelijk niet eens meer in....
10 uur geleden
#20024
214 XP | 38 comments
Heb ik dat gezegd? Volgens mij niet. Ik zeg alleen dat dit een redelijke prijs is voor mensen die het origineel niet hebben en ook niet kunnen betalen. Het was mooier geweest als het goedkoper was, maar het is nog altijd beter dan 170 euro voor een tweedehandsje. Plus je krijgt er wel één van de beste Pokémon games ooit gemaakt voor.