Pokémon Champions gaat voor een lange levensduur

  • Nieuws

  • 26 mrt 26 om 09:26

  • Coen

  • 3

Pokémon Champions komt begin volgende maand uit en de ontwikkelaars hebben nu al plannen voor de lange termijn.

Over zo’n twee weken mag iedereen straks aan de slag met Pokémon Champions. De game is nog niet uit; de ontwikkelaars delen nu al hun plannen om het spel zo lang mogelijk in leven te houden. Producr Masaaki Hoshino had, onder andere, het volgende te zeggen in een interview met Gamesradar (vertaald):

We hebben plannen om Pokémon Champions voor jaren te ondersteunen. Eigenlijk voor altijd, zolang de Pokémon-serie het goed blijft doen. En wie weet? Straks hebben we, ver in de toekomst, wel 2000, 3000 of misschien wel 10.000 Pokémon.

Pokémon Battles voor de rest van je leven!

Als de game het goed blijft doen, is de kans aanwezig dat het spel, net als Pokémon GO en Pokémon Unite, jarenlang ondersteund gaat worden.

Pokémon Champions komt op 08-04-2026 uit op de Nintendo Switch en smartphones De game is gratis te downloaden, maar bevat in-game-aankopen in de vorm van een Starter Pack en digitale valuta’s.

Ga jij aan de haal met Pokémon Champions? Laat het ons weten in de comments!

Bron: Gamesradar

Like dit bericht:

Over Coen

Sinds dat Coen als vijfjarig jochie een GameBoy in zijn schoot geworpen kreeg is het al foute boel. Sindsdien is hij niet meer weg te slaan bij Nintendo. Geef hem een platformer als Rayman of Donkey Kong en voor je je kunt omdraaien heeft hij hem al uit. Daarnaast heeft deze jongen ook nog creatieve kanten die zijn aangewakkerd door het spelen van games zoals Rayman en Pokémon. Een veelzijdige knul dus!

Lees meer over Coen

Recente artikelen

The Adventures of Elliot deelt meer over Age of Magic

0

Nieuws The Adventures of Elliot deelt meer over Age of Magic

19-04-2026

1

Rik

Samen naar het Bellabel Park komt naar Nintendo Music

0

Nieuws Samen naar het Bellabel Park komt naar Nintendo Music

26-03-2026

0

Kitty

Free-to-play actiespel Warframe nu beschikbaar op Nintendo Switch 2

0

Nieuws Free-to-play actiespel Warframe nu beschikbaar op Nintendo Switch 2

26-03-2026

0

Kitty

Discussieer met ons mee! 3

Selan

26 mrt 26 om 11:12

#20485‍

4459 XP | 836 comments

Lol 10.000 Pokémon. Dat wordt wel een hele pittige uitdaging om ze allemaal te onthouden dan xD

Waliwal

26 mrt 26 om 13:13

#20487‍

523 XP | 99 comments

Als je iets als Pokémon Champions een lange levensduur wilt geven moet je dit toegankelijk houden. Met de in-game aankopen en bepaalde starterpacks gaat de fanatieke speler echt niet om. Deze blijft zijn teams uitwerken in Pokémon Showdown. 

Robin

26 mrt 26 om 22:14

#20493‍

6690 XP | 1047 comments

VGC bestaat inderdaad niet .Maar ze moeten het inderdaad makkelijker maken.