Pokémon Champions komt begin volgende maand uit en de ontwikkelaars hebben nu al plannen voor de lange termijn.
Over zo’n twee weken mag iedereen straks aan de slag met Pokémon Champions. De game is nog niet uit; de ontwikkelaars delen nu al hun plannen om het spel zo lang mogelijk in leven te houden. Producr Masaaki Hoshino had, onder andere, het volgende te zeggen in een interview met Gamesradar (vertaald):
We hebben plannen om Pokémon Champions voor jaren te ondersteunen. Eigenlijk voor altijd, zolang de Pokémon-serie het goed blijft doen. En wie weet? Straks hebben we, ver in de toekomst, wel 2000, 3000 of misschien wel 10.000 Pokémon.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
26 mrt 2026
#20485
4810 XP | 905 comments
Lol 10.000 Pokémon. Dat wordt wel een hele pittige uitdaging om ze allemaal te onthouden dan xD
26 mrt 2026
#20487
543 XP | 103 comments
Als je iets als Pokémon Champions een lange levensduur wilt geven moet je dit toegankelijk houden. Met de in-game aankopen en bepaalde starterpacks gaat de fanatieke speler echt niet om. Deze blijft zijn teams uitwerken in Pokémon Showdown.
26 mrt 2026
#20493
7139 XP | 1118 comments
VGC bestaat inderdaad niet
.Maar ze moeten het inderdaad makkelijker maken.