Nintendo Switch meer dan 150 miljoen keer verkocht

  • Nieuws

  • 6 dagen geleden

  • Robin

  • 9

De Nintendo Switch heeft een nieuwe mijlpaal bereikt en heeft nu 150,86 miljoen keer verkocht. 

In het afgelopen kwartaal (waarin de feestdagen zijn meegenomen) verkocht de Nintendo Switch 4,82 miljoen exemplaren. De Nintendo Switch OLED Model verkocht het beste met 2,57 miljoen exemplaren, gevolgd door de Nintendo Switch met 1,48 miljoen en de Nintendo Switch Lite verkocht 0,76 miljoen exemplaren in het derde kwartaal van het boekjaar 2025.

De verwachte verkoopcijfers zijn wel bijgesteld voor het boekjaar 2025 (dat loop van april 2024 tot maart 2025). In plaats van 12,50 miljoen exemplaren, verwacht Nintendo dat ze 11 miljoen exemplaren in totaal zullen verkopen in het boekjaar 2025. Dat zou betekenen dan ze ongeveer 1,5 miljoen Nintendo Switch exemplaren moeten verkopen in januari tot maart.

De Nintendo Switch moet alleen nog de Nintendo DS en Playstation 2 voorbij gaan om de best verkochte spelcomputer aller tijden te worden. De Nintendo DS staat op 154 miljoen verkochte exemplaren en de Playstation 2 zou ergens rond de 160 miljoen zijn gestrand.

Wat vind jij van deze cijfers zo laat in de levensscyclus van de Nintendo Switch? Gaan ze de Playstation 2 voorbij? Laat het ons weten in de comments!

Bron: Nintendo

Like dit bericht:

Over Robin

Sinds de NES is Robin actief in het gamen. Zijn eerste console was dan een SNES die hij van Sinterklaas kreeg en waar hij erg druk was met Lufia II: Rise of the Sinistrals. Nu kan je hem blij maken met o.a Monster Hunter, Fire Emblem en Xenoblade. Ook hoopt hij elke dag stilletjes dat Golden Sun terug komt.

Lees meer over Robin

Recente artikelen

Keyart Gore Magala MH4 N1UP artikel

3

Nieuws PlayStation schrok van Monster Hunter 4 3DS-exclusiviteit

09-02-2025

1

Robin

Super Mario Party Jamboree snelst verkopende Mario Party

0

Nieuws Super Mario Party Jamboree snelst verkopende Mario Party

04-02-2025

3

Thijmen

Alle games op Nintendo Music

9

Special Alle games op Nintendo Music

04-02-2025

5

Robin

Discussieer met ons mee! 9

Nozem

6 dagen geleden

#15531‍

64 XP | 11 comments

Meer dan de PS2 zullen ze niet verkopen, tenzij ze de Switch goedkoper maken. Maar dat zal niet gebeuren.

Vinescular

6 dagen geleden

#15532‍

101 XP | 10 comments

De 3DS is nog zo'n 10 miljoen keer verkocht na de lancering van de Switch, dus afhankelijk van de marketingstrategie van Nintendo is het helemaal niet ondenkbaar dat de Switch dit zal evenaren na de lancering van de Switch 2. Ik zet m'n geld wel in op een eindstand van 160+ miljoen stuks.

Fl@ppy

6 dagen geleden

#15533‍

3877 XP | 756 comments

De DS gaan ze nog makkelijk voorbij. De PS2 voorbij gaan gaat volkomen afhangen van de prijs. Een drastische prijsverlaging kan hier nog bij helpen. 

Benieuwd of ze die 1,5 miljoen nog gaan halen in dit kwartaal nu ze de Switch2 aangekondigd hebben. 

rob1N

5 dagen geleden

#15535‍

6706 XP | 1297 comments

Ik vind dat ze nog behoorlijk optimistisch zijn met de verwachte verkoopcijfers voor 2025. Nu de Switch 2 is aangekondigd zou het aantal toch flink moeten kelderen zou je denken... De meeste mensen hebben al een Switch en anders gaan er nu wel heel veel tweedehands exemplaren onderling verkocht worden. Ik merk nu al dat een hoop mensen ineens een Switch aanbieden op Marktplaats, meer dan voorheen. 

Apenknul

5 dagen geleden

#15536‍

4649 XP | 879 comments

Je weet dat dit tot maart duurt, en dat ze 1.5 miljoen hoeven te verkopen om die 11 miljoen aan te tikken? Dit gaat niet over kalender jaar 2025, maar economisch jaar 2025.

rob1N

5 dagen geleden

#15542‍

6706 XP | 1297 comments

yep, maar juist nu komen er een hoop tweedehands consoles ter beschikking want velen doen nu al niks meer met hun Switch en willen toch sowieso S2 kopen. Ik vind 1,5 miljoen aan het einde van een console's levensjaar toch best een hoge verwachting. 

Rik

5 dagen geleden

#15537‍

5433 XP | 724 comments

Het is een beetje afhankelijk van de daadwerkelijke lancering van de Switch 2 en de inhoud van de Switch 1 Direct waar nu zoveel geruchten over rondgaan, maar de 154 miljoen van de Nintendo DS zou zelfs nog voor de Switch 2-lancering ingehaald kunnen worden.

Daarna zal de verkoop gaan kelderen, maar de Switch 1 blijft sowieso twee jaar na de lancering van de Switch 2 wel in de winkels liggen als het goedkopere alternatief. Zeker als er dan een price drop of aantrekkelijke bundels (Switch 1 + MK8D & SMBWonder, Switch 1 + BotW & Splatoon 3, Switch 1 + AC: New Horizons & Kirby & de nieuwe wereld, enz. enz.) bij komen gaat Nintendo nog wel over de PS2 heen.

We gaan in het gedrag van Nintendo wel zien hoe graag ze die titel van de PS2 willen afpakken, want met een beetje moeite is het heel goed mogelijk

N2up

5 dagen geleden

#15539‍

1944 XP | 381 comments

Prijs omlaag, nieuwe games (met lagere resoluties en fps etc) nog steeds ervoor uit laten komen en dan komen ze er wel uiteindelijk. DS gaat ie geheid voorbij en de PS2 denk ik ook nog al duurt dat nog wel tot eind 2026 denk ik

rob1N

5 dagen geleden

#15543‍

6706 XP | 1297 comments

Ja, zoiets zullen ze wel moeten doen willen ze die verkooptarget nog halen.