De rechtszaak die Nintendo heeft aangespannen tegen de Amerikaanse regering is automatisch gepauzeerd.
Een paar dagen terug heeft Nintendo onder meer het Amerikaanse ministerie van Financiën, het ministerie van Homeland Security en de douanedienst aangeklaagd. Nintendo stelt dat deze importheffingen die onlangs werden ingevoerd het bedrijf aanzienlijke schade hebben toegedaan.
Volgens een nieuw bericht van Stephen Totilo op The Game File is de rechtszaak van Nintendo tegen de Amerikaanse overheid automatisch opgeschort, in afwachting van de uitkomst van een tariefzaak die door het Court of International Trade (CIT) is doorverwezen naar het Hooggerechtshof (vertaald):
Nintendo is een van de honderden bedrijven die de VS voor het Court of International Trade (CIT) hebben gedaagd. Afgelopen december heeft een rechter van het CIT bepaald dat alle dergelijke zaken automatisch zouden worden opgeschort in afwachting van de uitspraak in een tariefzaak die bij het Hooggerechtshof van de VS in behandeling was. Het Hooggerechtshof oordeelde vervolgens in februari dat de importheffingen onwettig waren.
Twee dagen voordat de rechtszaak van Nintendo werd aangespannen, oordeelde een rechter van het handelsgerecht dat bedrijven die door de invoerheffingen waren getroffen, restitutie moesten krijgen. Die restituties zouden vanaf april kunnen worden uitgekeerd.
Waarschijnlijk wordt Nintendo’s rechtszaak op een later tijdstip hervat.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
14 mrt 26 om 13:57
#20378
3765 XP | 718 comments
Aanpakken die handel!