Er is een nieuw Nintendo eShop onderhoudsmoment aangekondigd.
Nintendo maakte al eerder bekend dat er technische onderhoud gaat plaatsvinden voor de eShop. Nu zijn daadwerkelijk de data onthuld. Het is niet bekend wat er precies in dit onderhoud gaat gebeuren. Op het moment van onderhoud is het niet mogelijk om downloadcodes en prepaidkaarten te gebruiken.
Op de Japanse Nintendo site wordt gedeeld dat dit onderhoud voor Europa op 20 oktober van kwart voor 6 ‘s ochtends tot 10 uur ‘s ochtends plaatsvindt. Dit geldt voor zowel de eShop van de Nintendo Switch als de Nintendo Switch 2.
De meest recente grote update , die op 15 juni beschikbaar werd, bracht een grote make-over met zich mee voor de eShop zelf. Ook blijft de eShop veel gebruikt worden om digitale spellen te kopen. Zo is Fire Emblem Fortune’s Weave de meest gedownloade titel van september.
Maak jij veel gebruik van de eShop? Laat het ons weten in de reacties!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!