Netflix en Sony Pictures Entertainment hebben een nieuwe Pay-1-licentieovereenkomst aangekondigd. Daardoor zal de live-action The Legend of Zelda-film wereldwijd op Netflix verschijnen, nadat de film in de bioscoop heeft gedraaid en digitaal en fysiek is uitgebracht.
The Legend of Zelda wordt expliciet genoemd als één van de eerste Sony-films die onder deze deal op Netflix zal verschijnen. De samenwerking wordt stapsgewijs uitgerold en moet begin 2029 wereldwijd volledig actief zijn.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
16 jan 26 om 22:03
#19499
6050 XP | 1179 comments
Ik ga niet vaak naar de bios, maar afhankelijk van de reviews wil ik deze zeker niet missen.
19 jan 26 om 08:46
#19512
8791 XP | 1703 comments
Oh god ik schrok even... ik was bang dat het dan een soort netflix original wordt. Als dat zo is dan krijg je weer van die te nadrukkelijke maatschappelijke boodschappen en van die 'representatie boven verhaal' characters. Maar dat zal wel loslopen. Ik ben erg benieuwd naar deze film. Ik houd mijn verwachtingen bewust laag maar als Nintendofan en groot Zelda fan mag ik dit natuurlijk niet missen.