Japanse ontwikkelaars onthullen ambities voor 2024

De Japanse website 4Gamer.net heeft zijn jaarlijkse mini-interviews met Japanse ontwikkelaars gepubliceerd. Daarin onthullen ze hun ambities voor 2024.

Het is bijna een nieuw jaar en dat betekent nieuwe mini-interviews van de Japanse website 4Gamer.net. Zij vroegen dit jaar aan 176 ontwikkelaars hun ambities voor volgend jaar en sommigen onder hen lieten weten bezig te zijn aan een nieuwe game. De belangrijkste en meest informatieve van de interviews kan je vertaald hieronder vinden, de andere zijn te vinden in dit artikel van Gematsu. Het is ook belangrijk om te onthouden dat de titels in deze interviews geen garantie hebben om aangekondigd te worden in 2024. Alle mini-interviews zijn helaas niet officieel vertaald.

Eiji Ishida (Bekend van Shin Megami Tensei: Deep Strange Journey, Tokyo Mirage Sessions #FE, Shin Megami Tensei IV en Soul Hackers 2)

“Ik ben momenteel betrokken bij een onaangekondigde titel. Hoewel er nog geen besluit is genomen over de timing van de aankondiging, werk ik samen met de regisseur hard aan de voltooiing ervan. Steun ons alsjeblieft als het zover is.”

 

Takashi Ishihara (Bekend van Tetris Effect: Connected, Rez Infinite, Child of Eden)

“Hoewel ik geen details kan delen, werkt Enhance momenteel aan zijn volgende game! Hoewel de timing van onze aankondiging misschien wat verder in de toekomst ligt, kijk er alsjeblieft naar uit!”

 

Goichi “Suda 51” Suda (Bekend van The Silver Case, killer7, No More Heroes-serie, Shadows of the Damned)

“2024 wordt een levendig jaar voor Grasshopper. Er komt een remaster uit van Shadows of the Damned. En we werken hard aan een nieuwe titel!

 

Ren Yamazaki (Bekend van No More Heroes III)

“In 2024 blijven we hard werken om leuke games te maken. Ik denk dat we in 2024 wel iets kunnen aankondigen.”

 

Yosuke Saito (Bekend van NieR-serie, Voice of Cards-serie, Gems Company)

“Ik ben hard aan het werk! Zal ik eindelijk iets nieuws kunnen aankondigen? Of toch niet? Wacht alsjeblieft nog even.”

 

Kotaro Uchikoshi (Bekend van AI: The Somnium Files-serie, Zero Escape-serie, Ever17)

“Sorry dat ik het nog niet officieel kan aankondigen, maar ik hoop in de loop van het jaar een waanzinnige titel aan te kondigen die de geschiedenis van videogames in zal gaan. Stay tuned!”

 

Kazutaka Kodaka (Bekend van de Danganronpa-serie, Master Detective Archives: RAIN CODE)

“Dit jaar hebben we Master Detective Archives:RAIN CODE uitgebracht en terwijl ik in het verleden na de lancering van een project een tijdje vrij had kunnen nemen, heb ik, nu ik president ben van een jong bedrijf, geen vrije tijd omwille van onze financiën en zit ik al in de kritieke fase van ons volgende project. Bovendien nadert het project daarna ook zijn kritieke fase en worden er nieuwe projecten opgestart. De reden waarom ik zo hard werk, is omdat ik zoveel mogelijk werken op de wereld wil loslaten. We bezuinigen nergens op – sterker nog, als we iets doen, dan zetten we ons voor meer dan 100 procent in. Als dat gebeurt, wat is dan het resultaat? Het legt natuurlijk een zware last op al onze medewerkers. Maar de ’too kyo’ in onze bedrijfsnaam Too Kyo Games betekent ’te gek’. We bestaan om uit ons dak te gaan bij het maken van nieuw werk en daarom zal ik volgend jaar nog harder werken. Daar zal ik voor zorgen. Ons volgende project past helemaal bij de naam ’too kyo’ (te gek), omdat het een spel is dat alleen maar krankzinnig kan overkomen, en ik hoop het volgend jaar te kunnen aankondigen. Het is een spel waar we allemaal enorm gepassioneerd over zijn en waar we allemaal bloed van braken tijdens het maken, dus steun ons alsjeblieft als het zover is.”

 

Toshihiro Kondo (Bekend van Ys-serie, Trails-serie)

“We denken erover om ons niet alleen te richten op de bekende series van Falcom, maar ook op andere nieuwe titels. Er zijn al wat voorbereidingen gaande, dus ik zou graag ergens dit jaar (2024) een aankondiging doen.Maar eerst wil ik hard werken om jullie het nieuwste deel in de Trails-serie, Kai no Kiseki, te brengen. Trails bestaat al vele jaren en viert zijn 20e verjaardag, maar in het volgende deel zal de waarheid achter het continent Zemuria, dat gedurende de hele serie een mysterie is geweest, eindelijk worden onthuld. Mis het niet!”

 

Kijk jij uit naar één van deze projecten? Laat het ons weten in de comments.

Bron: 4Gamer.net

Like dit bericht:

Over ProfessorBonk

Sinds het spelen van Bowser's Inside Story was Joran niet meer weg te slaan van zijn Nintendo DS en werd hij een rasechte Nintendo fan. Hij is uitgegroeid tot een fan van bijna alle genres, maar met een echte voorliefde voor JRPG's, visual novels en ritmegames. Daarnaast is hij een verzamelaar van games en consoles en is dol op domme accessoires zoals de Wii Speak, de Babysitting Mama baby en de vele plastic rommel waar je je Wii Remote kan inproppen.

Recente artikelen

bayonetta 3 header

2

Nieuws Bayonetta 3-regisseur en andere toptalenten weg bij Platinum Games

08-02-2025

1

Mitch

Fan Friday: De volledige Zelda-animatie in Ghibli-stijl

0

Special Fan Friday: De volledige Zelda-animatie in Ghibli-stijl

29-12-2023

3

Rik

Nieuwe video’s van Donkey Kong Country-uitbreiding voor Nintendo World Japan

0

Nieuws Nieuwe video's van Donkey Kong Country-uitbreiding voor Nintendo World Japan

28-12-2023

2

Mark

Reageer als eerste!