SEGA’s toekomstplannen voor Sonic the Hedgehog zijn kennelijk aan het licht gekomen. Het lijkt erop dat Sonic Superstars in 2024 DLC gaat krijgen en dat er voor de feestdagen an 2024 een nieuwe Sonic-game gepland staat.
Let op: niets in dit bericht is officieel bevestigd door SEGA, dus neem dit bericht met een korreltje zout!
Er is blijkbaar een recente merk- en licentiepresentatie van SEGA of America naar buiten gekomen waarin de toekomstplannen van het bedrijf voor de Sonic-franchise staan beschreven. Zo zal er volgend jaar DLC uitkomen voor Sonic Superstars, dat binnenkort uitkomt op de Switch. Daarnaast plant SEGA ook om een volledig nieuwe Sonic-game uit te brengen tijdens de feestdagen van 2024. Helaas gaat de presentatie niet in op details, behalve dat er een “proloog” voor de game is gepland een paar maanden voor release.
Hieronder staat de desbetreffende slide uit de presentatie weergeven, maar vergeet niet dat de aannemelijkheid van de presentatie nog niet door SEGA is bevestigd:
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
16 okt 2023
#11819
1576 XP | 287 comments
Bah. Ik vond Frontiers helemaal niets en ik heb tevens ook gehoord dat Superstars erg tegenvalt, mede dankzij de soundtrack en de vervelende bazen. Sonic ''peakte'' in 2008 met Unleashed en in 2011 met Generations; het is allemaal bergafwaarts na die twee titels.
17 okt 2023
#11824
6133 XP | 690 comments
Op zich heb ik goede hoop dat Sonic Superstars weer een leuke game is. Heb besloten dat ik reviews die beginnen met gezeur over Sonic '06 of Sonic Boom ga negeren. Dat was 3D en intussen wel verleden tijd. In 2D Sonic heb ik nét wat meer vertrouwen dan in 3D. Heb nog steeds het idee dat SEGA in 3D de juiste weg niet gevonden heeft, terwijl ze in 2D juist goed zaten eerder (Mega Drive, Sonic Advance, Sonic Mania, etc).
Ik heb nog niet zoveel reviews gekeken erover en helaas voor Sonic, maar Mario krijgt alle voorrang. Toch: als Sonic Superstars goed uit de verf komt, haal ik 'm misschien op den duur. Ik wacht het nog even af.
Tegelijk: DLC is tegenwoordig 'normaal' dus daar hoor je mij niet over. Sonic werkt alleen niet zo goed als jaarlijkse titel. Lijkt wel of iedere goede Sonic wordt opgevolgd door een matige, zoals Sonic Forces na Sonic Mania, etc. Zo zwaar hoeft die egel niet uitgemolken te worden. Beter maakt SEGA tussendoor ook gewoon weer eens andere games. Voor mij hoeven de geruchten dus niet waar te zijn. Heb liever dat ze ruim hun tijd nemen voor iedere game die ze uitbrengen.