Fysieke release voor Ys vs. Trails in the Sky: Alternative Saga

  • Nieuws

  • 30 okt 25 om 00:55

  • Jeroen

  • 0

Deze RPG uit de stal van Falcom is enkele weken geleden digitaal verschenen in de eShop, en voor de liefhebbers van fysieke games is er goed nieuws!

Limited Run Games, hoe kan het ook anders, gaat namelijk een fysieke versie van de game uitbrengen. Ze gaan niet alleen een reguliere versie maken, maar ook een mooie Collector’s Edition. Je vraagt je wellicht af wat daar nu in gaat zitten. Gelukkig heeft de uitgever zoals altijd al een mooi overzicht gemaakt van wat je allemaal te zien krijgt als je straks de verpakking open gaat maken. Het bevat de game, een boekje, een digitale code voor de soundtrack, twee cd’s met de soundtrack erop, een steenblok, een hardcover artbook, een dubbelzijdige poster en een standee gemaakt van acryl. Dit alles kun je op onderstaande afbeelding bekijken.

Deze RPG kwam in 2010 uit voor de PSP, en heeft tot nu toe geen release gehad op andere platformen. Voor wat meer informatie over de game en de aankondiging destijds kun je het nieuwsbericht dat Rik schreef nog even nalezen.

Ga jij voor een fysieke versie of heb je al gekozen voor een digitaal exemplaar? Laat het weten in een reactie!

Like dit bericht:

Over Jeroen

Jeroen speelde op zijn eerste spelcomputer in 1988, en schrijft sinds 1999 over videogames. Trots bezitter van te veel videogames, speelt praktisch alles en is altijd wakker te maken voor een rondje Mario Kart.

Lees meer over Jeroen

Recente artikelen

16x9-OnimushaWayOfTheSword

0

Nieuws Onimusha: Way of the Sword komt eerder uit

02-07-2026

1

Rik

Resident Evil Requiem

0

Nieuws Resident Evil Requiem krijgt amiibo en controller

30-10-2025

1

Kitty

WayForward: Nieuwe Shantae-game is in ontwikkeling

0

Nieuws WayForward: Nieuwe Shantae-game is in ontwikkeling

29-10-2025

1

Martijn

Reageer als eerste!