Fall Guys rolt 60 FPS-update uit voor Nintendo Switch 2

  • Nieuws

  • 30 jul 25 om 11:01

  • Mitch

  • 0

De populaire free-to-play game Fall Guys heeft een welkome upgrade gekregen voor bezitters van de Nintendo Switch 2.

Ontwikkelaar Mediatonic heeft aangekondigd dat het spel nu met ontgrendelde framerate draait op de nieuwe console, waardoor spelers kunnen genieten van soepele gameplay tot 60 frames per seconde. Deze technische verbetering maakt deel uit van de nieuwste ‘Tropical Tides’-update en is specifiek gericht op de nieuwe hardware van Nintendo. In de officiële patch notes, gedeeld via Reddit, staat simpelweg vermeld: “We hebben de FPS op Nintendo Switch 2 ontgrendeld, waardoor het spel tot 60 FPS kan draaien op dat platform.”

Fall Guys liep oorspronkelijk op 30 fps op de Nintendo Switch, met drops.

Fall Guys verscheen oorspronkelijk in 2022 op de Nintendo Switch eShop. Ondanks de technische beperkingen waren er genoeg downloads. Bij N1-UP organiseerden we ook een stream.

Ben jij van plan om weer rond te rollen in Fall Guys? Strompel naar de comments!

Bron: Reddit

Like dit bericht:

Over Mitch

Mitch houdt van Nintendo, maar schuwt kritiek op het bedrijf niet. Als Community Manager houdt hij de sfeer op N1 graag relaxed en gezellig. Je mag hem altijd uitdagen voor een potje Smash of Mario Party in de N1-Discord!

Lees meer over Mitch

Recente artikelen

Rode Pikmin zet zijn vraagtekens bij de weekendplannen

6

Special Wat speel je dit weekend? [18 april] 

18-04-2026

4

Erik

Accolade Trailer voor Mario Kart World

1

Nieuws Accolade Trailer voor Mario Kart World

30-07-2025

2

Rik

Mario Kart World krijgt patch 1.2.0 met o.a. item balancing en zwakkere computerspelers

0

Nieuws Mario Kart World krijgt patch 1.2.0 met o.a. item balancing en zwakkere computerspelers

30-07-2025

1

Mitch

Reageer als eerste!