De eerste previews van WarioWare: Move It zijn binnen. In dit artikel vind je een overzicht van wat verschillende media-platformen over het spel te zeggen hebben.
De internationale pers is over het algemeen erg positief over het spel en vindt dat het gebruik van bewegingsbesturing net als in WarioWare: Smooth Moves op de Wii erg veel toevoegt aan de microgames.
Een overzicht van de eerste previews van Super Mario Bros. Wonder
Polygon: “Tekenen met je kont vat samen waar het in de WarioWare-serie allemaal om draait. Nintendo’s 20 jaar oude microgame-franchise is nooit teruggeschrokken voor grove, gore grappen en absurdistische humor – deze serie staat tenslotte bekend om zijn neuspeutergames en scheten-wissen-spellen – en WarioWare: Move It!, de nieuwste microgamecollectie voor Nintendo Switch, is niet anders.”
GameSpot: “Dat spel werd gemaakt toen Nintendo hoog in het vaandel stond van het succes van de Wii en motion controls in zijn verschillende franchises stopte, en het werkt goed genoeg als WarioWare gimmick. Maar dat betekent ook dat het een eerbetoon is aan een tijdperk van bewegingsgebaseerde besturing die zich leende voor gezelschapsspellen, die niet per se zo goed zijn verouderd als de meer traditionele, hectische microgames die in WarioWare Gold zijn opgenomen. Toch lijkt Nintendo erop gebrand om de magie van de partygames te heroveren, en misschien kan Wario’s unieke humor en snelle actie die magie terugbrengen.”
Pocket Tactics: “We moeten nog zien hoeveel er buiten de verhaalmodus is, want hoewel het hoofdpad geweldig is, zorgen de extra domme spelletjes in de feestmodus, zoals darts of pingpong, ervoor dat ik WarioWare nog maanden na het feest oppik. Bovendien voelden een paar microgames een beetje naff vergeleken met andere, en we hebben nog maar een fractie van het volledige spelaanbod gezien. Laten we hopen dat de rest van de microgames net zo grappig zijn en net zo eenvoudig en bevredigend om te spelen.”
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
5 okt 2023
#11698
2963 XP | 579 comments
Klinkt goed. Smooth Moves op de Wii was echt lachen. Hoopte al op een goed vervolg en deze WarioWare game lijkt t te worden