Dragon Ball: Sparking! Zero heeft een Switch 2-rating gekregen

  • Nieuws

  • 29 apr 25 om 23:46

  • Robin

  • 0

Dragon Ball: Sparking! Zero heeft een leeftijdsclasificatie gekregen voor de Nintendo Switch 2. 

Het lijkt erop dat via de Saudi General Authority of Media Regulation de eerste leeftijdsclasificatie is gevonden voor Dragon Ball: Sparking! Zero. Dit was gevonden via het GamingLeakAndRumours-subreddit.

Dat Sparking! Zero de overstap naar Nintendo Switch 2 zou maken is niet heel gek. Zowel Dragon Ball FighterZ als Dragon Ball Z: Kakarot kwamen al eerder uit op de Nintendo Switch. Daarnaast is Bandai Namco ook al druk met verschillende titels uitbrengen op de Switch 2. Onder andere Elden Ring Tarnished Edition, Shadow Labyrinth en Tamagotchi Plaza komen naar de Nintendo Switch 2 in 2025.

Dragon Ball: Sparking! Zero kwam op 7 oktober 2024 uit op de PlayStation 5, Xbox Series X|S en pc. Het is een 3D Arena fighting game dat inspiratie haalt uit de verschillende verhalen van de Dragon Ball-franchise.

Ben jij enthousiast dat deze titel mogelijk naar Nintendo Switch 2 komt? Laat het ons weten in de comments!

Like dit bericht:

Over Robin

Sinds de NES is Robin actief in het gamen. Zijn eerste console was dan een SNES die hij van Sinterklaas kreeg en waar hij erg druk was met Lufia II: Rise of the Sinistrals. Nu kan je hem blij maken met o.a Monster Hunter, Fire Emblem en Xenoblade. Ook hoopt hij elke dag stilletjes dat Golden Sun terug komt.

Lees meer over Robin

Recente artikelen

Tweede Mario-film heet waarschijnlijk Super Mario World

0

Nieuws Tweede Mario-film heet waarschijnlijk Super Mario World

14-05-2025

2

Dennis

Nieuwe beelden van Capcom Fighting Collection 2

0

Media Nieuwe beelden van Capcom Fighting Collection 2

30-04-2025

1

Jeroen

Camera-positie aanpasbaar tijdens Mario Kart World-race

4

Nieuws Camera-positie aanpasbaar tijdens Mario Kart World-race

29-04-2025

2

Karina

Reageer als eerste!