Digimon Story: Time Stranger krijgt demo

  • Nieuws

  • 10 jun 26 om 16:25

  • Kitty

  • 1

Op 10 juli verschijnt Digimon Story: Time Stranger op de Nintendo Switch (2). Ben je benieuwd? Dan kun je vanaf nu alvast de demo proberen.

Je voortgang in de demo wordt meegenomen naar het volledige spel. In een nieuwe trailer legt Iliad je ook alvast uit wat je allemaal moet weten over deze RPG voordat je eraan begint. Zo komen de wereld, de gevechten en uiteraard het trainen en verzamelen van Digimon aan bod:

In Time Stranger word je terug in tijd teruggestuurd, aangezien de wereld is ingestort. Om de wereld te redden, ga je op avontuur in zowel de menselijke als digitale wereld. In de digitale wereld kan je meer dan 450 Digimon verzamelen. Er is ook al DLC aangekondigd, die verschijnt in 2027. De inhoud daarvan is nog niet bekend.

De demo is vanaf vandaag te downloaden in de Nintendo eShop.

Ga jij de demo spelen? Deel je ervaringen in de comments!

Bron: Bandai Namco

Like dit bericht:

Over Kitty

Kitty houdt van helemaal opgaan in andere werelden. Of het nou een door verhaal gedreven avontuur is als advocaat, een open wereld waar een prinses gered moet worden, of een wereld die nog helemaal gebouwd moet worden. Verder checkt ze als eindredacteur alle teksten op N1-UP, om de wereld voor verdere taalfouten te behoeden.

Lees meer over Kitty

Recente artikelen

Nintendo deelt nieuwe Switch 2 third-party trailer

0

Media Nintendo deelt nieuwe Switch 2 third-party trailer

22-06-2026

0

Robin

Nintendo Alarmo voegt Donkey Kong Bananza Alarmo-thema toe

2

Nieuws Nintendo Alarmo voegt Donkey Kong Bananza Alarmo-thema toe

10-06-2026

1

Shirley

runescape dragonwilds nintendo switch screenshot

1

Nieuws Coöperatief survivalavontuur RuneScape: Dragonwilds komt naar Switch 2

10-06-2026

0

Kitty

Discussieer met ons mee! 1

ageQned

10 jun 2026

#21403‍

2506 XP | 462 comments

Net gedownload, ben benieuwd.