Date met meer dan 100 personages in Date Everything

In de Nintendo Indie World Showcase werd een heel bijzondere Date sim-game vertoond. In Date everything kan je letterlijk met 100 verschillende objecten daten.

Ooit gevoelens gehad voor een lamp, kast, raam, stofzuiger of misschien een gitaar?  Huishoudelijke voorwerpen, apparaten en zelfs ideeën veranderen in echte personen met wie je op dates kan gaan in deze game. Zo worden Shelley the shelf, Cabrizzio the cabinet, Lux the lamp en Doug, jouw overheersende gevoel van existentiële angst, vertoond. Ook is het spel zelf een dateable personage genaamd Textbox-chan. Elke keuze die je maakt geef een interactie weer en sommige personages sturen je zelfs de friendzone in.

Date Everything komt 24 oktober naar de Nintendo Switch.

Heb jij gevoelens voor jouw bureau, computer of Nintendo Switch? Laat het ons weten in de reacties!

Bron: Youtube

Like dit bericht:

Over Evelyne

Evelyne is van jongs af aan al een echte Pokémon fanaat. Naast haar liefde voor Pokémon, kwam ze ook van jongs af aan in aanraking met The Legend of Zelda en de Super Mario franchise. Zo was Nintendo niet meer uit haar leven te denken.

Lees meer over Evelyne

Recente artikelen

Ex-PlayStationbaas verwacht dat Nintendo Switch 2 het goed blijft doen

1

Nieuws Ex-PlayStationbaas verwacht dat Nintendo Switch 2 het goed blijft doen

03-10-2026

1

Robin

Hoofdafbeelding bij

1

Nieuws Alle games uit de Indie World & Nintendo Direct: Partner Showcase

27-08-2024

2

Erik

Nintendo deelt themalied voor Splatoon 3’s Grand Festival

1

Media Nintendo deelt themalied voor Splatoon 3's Grand Festival

27-08-2024

2

Dennis

Reageer als eerste!

Secret Link