Baten Kaitos I & II HD Remaster hebben alleen Japanse stemmen

  • Nieuws

  • 11 feb 23 om 22:52

  • Robin

  • 1

In de Q&A op de website van Bandai Namco staat onder andere dat de Baten Kaitos I & II HD Remaster alleen een Japanse voice-over heeft.

In de Q&A is verder te lezen dat het spel in 30 FPS te spelen zal zijn met een resolutie van 1920 x 1080 in tv-modus en dat er geen betaalde DLC voor de game komt. Tevens heeft de game betere visuals en heeft het verschillende mogelijkheden erbij gekregen zodat de game makkelijker is om in te komen voor nieuwe spelers. Zo kan je onder andere auto-battle aan zetten, auto-save en encounters kunnen ook uit gezet worden. Er is verder geen content verwijderd of toegevoegd.

De rest van de info kan je vinden op de website van Bandai Namco.

Wat vind jij van deze features en gemiste features? Laat het ons weten in de comments!

Baten Kaitos I & II HD Remaster – Aankondigingstrailer

Like dit bericht:

Over Robin

Sinds de NES is Robin actief in het gamen. Zijn eerste console was dan een SNES die hij van Sinterklaas kreeg en waar hij erg druk was met Lufia II: Rise of the Sinistrals. Nu kan je hem blij maken met o.a Monster Hunter, Fire Emblem en Xenoblade. Ook hoopt hij elke dag stilletjes dat Golden Sun terug komt.

Lees meer over Robin

Recente artikelen

Subnautica en Subnautica: Below Zero krijgen Switch 2 Editions

1

Nieuws Subnautica en Subnautica: Below Zero krijgen Switch 2 Editions

10-02-2026

0

Kitty

PowerWash Simulator – Poetsen was zelden zo leuk

1

Review PowerWash Simulator - Poetsen was zelden zo leuk

12-02-2023

4

Kitty

EA Sports FC betaalt half miljard voor Premier League-rechten

5

Nieuws EA Sports FC betaalt half miljard voor Premier League-rechten

11-02-2023

2

Rik

Discussieer met ons mee! 1

Fl@ppy

12 feb 23 om 08:15

#8760‍

6050 XP | 1179 comments

Zou dit wel erg jammer vinden. De stemmen waren niet super, maar ik speel toch liever in een taal die ik begrijp. De stemmen van Gibari en the Great Mizuta haal ik nu nog voor me.