Eind volgend jaar bestaat de franchise namelijk maar liefst dertig jaar! Tales of Phantasia is de eerste game uit de franchise en deze verscheen in december van 1995 op de Super Famicom in Japan.
Vanwege het aankomende jubileum was er een speciale stream waarbij een aantal medewerkers van Bandai Namco wat hebben gezegd over de franchise en over de aankomende remaster die al bevestigd was, Tales of Graces f. Hierbij lieten ze weten dat er een plan op tafel ligt om nog meer Tales of-games opnieuw uit te brengen. Dit zou op een “consequent tempo” moeten gebeuren, al is op het moment van schrijven nog niet bekend hoe ze dit precies gaan inrichten. Er zijn een flink aantal games uit de serie die niet recent opnieuw uitgegeven zijn. Zo is er bijvoorbeeld nog Tales of Hearts, dat niet eerder buiten Japan op een Nintendo-systeem verscheen. Of er zijn nog meer games die helemaal niet buiten Japan verschenen, zoals Tales of Destiny 2 en Tales of Rebirth. Fans van de franchise of van Role Playing Games hebben dus waarschijnlijk wel wat om naar uit te kijken.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
17 dec 24 om 06:56
#15066
3817 XP | 744 comments
De eerste games uit de serie zou het jasje wat ze de Star Ocean second Story hebben gegeven niet misstaan. Phantasia, Eternia en Destiny.
17 dec 24 om 13:20
#15070
1075 XP | 163 comments
Absoluut! Ik verzamel zelf onder andere RPG’s voor Switch dus hoe meer er daadwerkelijk uitkomen hoe beter 😀
23 dec 24 om 10:46
#15095
6568 XP | 1271 comments
ik heb sowieso nog nooit een tales of game gespeeld dus wellicht zou dit een eerste keer kunnen.