Atari neemt de rechten over van vijf Ubisoft-games. Deze games zijn: I Am Alive, Cold Fear, Child of Eden, Grow Home en Grow Up.
Het doel van deze overname door Atari is om deze games beschikbaar te maken op nieuwe gameplatformen. De Nintendo Switch (2) zou wel eens een van deze nieuwe platformen kunnen zijn. Deze vijf titels zijn namelijk nooit uitgekomen op een Nintendo-platform. Atari zal tevens de mogelijkheden bekijken om deze games uit te breiden en te evolueren.
I Am Alive is een actie-avonturen survival game die enkel digitaal verscheen in 2012.
In 2005 verscheen Cold Fear, een survival horror third-person shooter.
Child of Eden is op zijn beurt een musical rail shooter uit 2011. In deze game kon je naast de standaardbesturing ook gebruikmaken van motion controls, dit met Playstation Move en Kinect.
Grow Home en Grow Up zijn beide platformgames. Grow Home komt uit 2015. Het vervolg, Grow Up, verscheen één jaar later in 2016.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
29 aug 2025
#18186
1386 XP | 276 comments
Ubisoft was al in gamingnood dus een paar centjes erbij zouden best aardig kunnen zijn voor ze