In Sonic Racing: CrossWorlds race je niet alleen over land, maar ook door de lucht, over zee en zelfs in de ruimte. Met de speciale Travel Rings beland je midden in nieuwe dimensies, waarbij elk circuit verrassende wendingen krijgt. Spelers kunnen zowel solo als in teamverband aan de slag, offline en online. De game biedt verschillende modi, waaronder een Grand Prix, een nieuwe Race Park-partymodus en online wedstrijden met maximaal twaalf spelers wereldwijd.
De content is bovendien flink uitgebreid. Spelers hebben keuze uit maar liefst 23 bekende Sonic-personages, wat de grootste selectie ooit is in een Sonic-racer. Daarnaast zijn er 45 unieke voertuigen en 70 gadgets waarmee spelers hun eigen ultieme machine samen kunnen stellen. Power-ups spelen ook een grote rol, met klassiekers en nieuwe items zoals de Monster Truck. CrossWorlds bevat in totaal 24 banen en 15 dimensies die je via de Travel Rings kunt ontdekken. Daarmee belooft SEGA een van de meest afwisselende Sonic-racers tot nu toe.
Sonic Racing: CrossWorlds verschijnt komende donderdag voor de Nintendo Switch. De Switch 2-versie van het spel verschijnt eind dit jaar.
Staat Sonic Racing: CrossWorlds op jouw Nintendo-verlanglijstje? En wat hoop jij terug te zien in het spel? Laat het ons weten in de comments!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!