Pokémon Legends: Z-A krijgt overview-trailer

  • Media

  • 2 okt 25 om 15:16

  • Robin

  • 0

Nintendo heeft een overview-trailer gedeeld voor Pokémon Legends: Z-A.

In de overzichtstrailer gaan we langs de verschillende aspecten die in Lumiose City te doen zijn. Zoals de Wild Areas, waar we weer verschillende Pokémon te zien krijgen, zoals Scatterbug, Lairon en Gyarados. Tevens laat de trailer het nieuwe gevechtsysteem zien, dat nu real-time is. Tevens is het mogelijk om bij cafés te zitten met je Pokémon en verschillende kleding te kopen in de stad en hoe de Z-A Royale werkt.

De trailer laat tevens verschillende personages zien die je in Legends: Z-A avontuur tegenkomt en vertelt kort over het behorende plot, waar je Rogue Mega Pokémon moet stoppen. Voor multiplayer heb je ook de Z-A Battle Club, waar je lokaal of online met anderen kan spelen.

Pokémon Legends: Z-A komt op 16 oktober uit op zowel Nintendo Switch 2 als Nintendo Switch.

Ga jij Pokémon Legends: Z-A halen of laat je het voor wat het is? Deel het met ons in de comments!

Like dit bericht:

Over Robin

Sinds de NES is Robin actief in het gamen. Zijn eerste console was dan een SNES die hij van Sinterklaas kreeg en waar hij erg druk was met Lufia II: Rise of the Sinistrals. Nu kan je hem blij maken met o.a Monster Hunter, Fire Emblem en Xenoblade. Ook hoopt hij elke dag stilletjes dat Golden Sun terug komt.

Lees meer over Robin

Recente artikelen

De Game of the Year-nominatie van Robin: Xenoblade Chronicles X: Definitive Edition

0

Special De Game of the Year-nominatie van Robin: Xenoblade Chronicles X: Definitive Edition

14-12-2025

1

Robin

Ex-Capcom-ontwikkelaar: ‘Palworld gaat te ver’

4

Nieuws Ex-Capcom-ontwikkelaar: 'Palworld gaat te ver'

02-10-2025

0

Mitch

Final Fantasy VII Remake had bijna Cloud-versie gekregen op originele Switch

3

Nieuws Final Fantasy VII Remake had bijna Cloud-versie gekregen op originele Switch

01-10-2025

1

Rik

Reageer als eerste!