Nintendo deelt screenshots voor Pokémon Diamond en Pearl remakes

  • Media

  • 29 jul 21 om 00:00

  • Ness

  • 2

Nintendo deelt screenshots voor Pokémon Brilliant Diamond en Shining Pearl.

Het is misschien enigszins vergeten door de release van Pokémon Unite vorige week, maar de Nintendo Switch krijgt dit jaar nog twee nieuwe Pokémon-spelletjes erbij. Nintendo herinnert ons op Twitter door middel van screenshots eraan dat Pokémon Brilliant Diamond en Shining Pearl 19 november verschijnen. Let wel op, de screenshots lijken uit de originele aankondigingstrailer te komen en hebben dus nog niet de oppoetsbeurt gehad zoals in de Nintendo Switch OLED-trailer.

De langverwachte terugkeer naar Sinnoh komt steeds dichterbij: Pokémon Brilliant Diamond en Shining Pearl verschijnen 19 november voor de Nintendo Switch.

 

Bron:

Like dit bericht:

Recente artikelen

RAM tekorten blijven ook in 2027 een probleem

2

Nieuws RAM tekorten blijven ook in 2027 een probleem

05-10-2026

0

Evelyne

Nintendo trok zich last-minute terug uit de Olympische Spelen

0

Nieuws Nintendo trok zich last-minute terug uit de Olympische Spelen

29-07-2021

2

Ness

PROJECT ZERO: MAIDEN OF BLACK WATER verschijnt deze Halloween

1

Nieuws PROJECT ZERO: MAIDEN OF BLACK WATER verschijnt deze Halloween

28-07-2021

2

Dreon

Discussieer met ons mee! 2

Rik

29 jul 2021

#978‍

7215 XP | 897 comments

Vreemd dat ze niet de meest recente build gebruiken voor de screenshots, je zou toch denken dat je het meest aantrekkelijke beeld met je potentiële klanten wilt delen om ze over de streep te trekken. 

Icelos

30 jul 2021

#993‍

3009 XP | 276 comments

Bizarre keuze inderdaad, soms is Nintendo echt zo... apart?

Secret Link