Nieuwe functies voor Nintendo 64 NSO-app

  • Media

  • 29 mei 25 om 16:27

  • Robin

  • 0

De Nintendo 64-app op Nintendo Switch Online krijgt nieuwe functies op zowel Nintendo Switch als Nintendo Switch 2.

De Nintendo 64-app op zowel de Nintendo Switch als de Nintendo Switch 2 krijgt nieuwe functies. Zo kun je nu op beide systemen de besturing aanpassen naar hoe jij dat wilt.

Op de Nintendo Switch 2 zijn er zelfs nog meer extra’s beschikbaar. Net als bij onder andere de Super Nintendo- en Game Boy Advance-apps kun je nu ook terugspoelen als je een foutje maakt. Daarnaast kun je een beeldbuisfilter (CRT-filter) inschakelen om de games eruit te laten zien zoals vroeger. Alle functies zie je hieronder in beeld.

De Nintendo 64 werd op 26 oktober 2021 toegevoegd aan het Uitbreidingspakket van Nintendo Switch Online en heeft nu al een mooi aantal spellen om te spelen.

Wat vind jij van deze toevoegingen? Laat het weten in de comments!

Bron: Nintendo

Like dit bericht:

Over Robin

Sinds de NES is Robin actief in het gamen. Zijn eerste console was dan een SNES die hij van Sinterklaas kreeg en waar hij erg druk was met Lufia II: Rise of the Sinistrals. Nu kan je hem blij maken met o.a Monster Hunter, Fire Emblem en Xenoblade. Ook hoopt hij elke dag stilletjes dat Golden Sun terug komt.

Lees meer over Robin

Recente artikelen

Donkey Kong Bananza krijgt Nederlandse tv-reclame

0

Media Donkey Kong Bananza krijgt Nederlandse tv-reclame

20-06-2025

0

Rik

Fast Fusion krijgt Switch 2 launch trailer

5

Media Fast Fusion krijgt Switch 2 launch trailer

29-05-2025

1

Robin

Super Mario Party Jamboree krijgt nieuwe Switch 2 trailer

1

Nieuws Super Mario Party Jamboree krijgt nieuwe Switch 2 trailer

29-05-2025

2

Robin

Reageer als eerste!