In een video van een ELDEN RING Tarnished Edition-speelsessie zijn de prestaties van de game op de Switch 2 te zien.
In de video van denfaminicogamer worden beelden van zowel docked als handheldmodus getoond. Vooral de handheldmodus was een zeer aangename verrassing (vertaald):
Ik had wel een lichte achteruitgang in de grafische kwaliteit en prestaties verwacht, maar het spel presteerde zo goed dat ik nauwelijks verschil merkte.
Hoewel ik de pc-versie al meer dan 100 uur had gespeeld, merkte ik dat ik er op de een of andere manier toch weer helemaal in opging en er ongeveer tweeënhalf uur mee bezig was, alsof het de eerste keer was.
Bewonder de beelden zelf in de video:
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
19 aug 2026
#21980
724 XP | 141 comments
Kzou het dolgraag op de sw2 willen spelen maar wacht echt de reviews af om te kijken naar de gehele performance. 30fps vind ik al minimaal, gezien t dodgen, dus ben heel benieuwd.