In de Creator’s Voice van deze week nemen we een kijkje achter de legende. Hyrule Warriors: Age of Imprisonment staat in de schijnwerpers!
Hyrule Warriors: Age of Imprisonment wordt ontwikkeld door KOEI TECMO GAMES en Ryota Matsushita, de producer en Yosuke Hayashi, studiohoofd van AAA Games Studio vertellen over hun ervaring te werken in de gaming industrie. Beide zochten een baan waarvan ze konden houden en dat werd uiteindelijk het ontwikkelen van games.
Age of Imprisonment speelt zich af in het verre verleden tijdens de Verzetsoorlog. Als een typische Warriors game krijg je hier ook het gevoel van 1 tegen 1000 waar je een hoop vijanden in één keer van het veld wilt slaan. Uniek aan deze versie is dat elke speler een eigen strategie kan gebruiken zoals het combineren van voorwerpen of samenwerking met bondgenoten.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
20 mei 25 om 17:14
#17137
2450 XP | 480 comments
Kijk hier heel erg naar uit. Meer dan naar MKworld en DK Bananaza (maar niet meer dan Metroid Prime 4, Hades 2 of Silksong)
20 mei 25 om 18:32
#17141
6096 XP | 418 comments
Ja, same! Age of Calamity was erg goed, dus ben heel benieuwd.
20 mei 25 om 21:00
#17142
6057 XP | 801 comments
Zin in! Hopelijk is het dit keer ook nog eens echt canon wat we gaan meemaken (i.p.v. het geintje-dat-ik-niet-bij-naam-zal-noemen-vanwege-spoilers dat Age of Calamity uithaalde).
Ik ben ook erg benieuwd wat ze gaan doen met de extra rekenkracht van de Switch 2